Kamera Güvenlik Proje

Günümüz şartlarında kamera ve güvenlik sistemleri vazgeçilmez hale gelmişlerdir.Özellikle fabrika gibi çalışan yapılarda çok büyük önem arz etmektedirler.

Kamera sistemleri sayesinde karanlık, gün ışığı, hareketli, hareketsiz, 360 derece ve her şekilde yapıyı ve çevresini izleme yada önemli yerleri izleme imkanı bulunmaktadır.Buda güvenlik açısından çok büyük önem taşımaktadır.Ayrıca ileride oluşabilecek tüm sorunlarda kameraların kayıtlarına başvurulmaktadır.

Kamera sistemi dışında çeşitli güvenlik sistemleri de bulunmaktadır.Örneğin alarm sistemleri, herhangi bir hareket algılıandığında devreye girmekte ve polis gibi önemli kuruluşlara alarm vermektedir.Buda fabrika gibi yapıları büyük ölçüde korumaktadır.

Poraks mühendislik kamera ve güvenlik sistemleri projesi için gerekliliği ölçmekte, müşteriye destek vermekte, projesini çizmekte ve anahtar teslim kurulumunu yapmaktadır.

Poraks mühendislik elektrik proje,elektrik taahhüt,elektrik tesisatı,mekanik proje,mekanik taahhüt,mekanik tesisat,çelik konstrüksiyon proje,çelik konstrüksiyon,hidrolik yük asansörü hizmetleri vermektedir.

Sosyal Medya