Hakkımızda


Poraks mühendislik Türkiye'deki elektrik,mekanik ve çelik işlerine kalite katmayı hedeflemiştir.25 yıldır birçok taahhüt ve proje işinde yer almıştır.

Asıl amacı yaptığı işi en düzgün ve en kaliteli biçimde yapmak olan ayrıca müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olan poraks mühendislik hala eksiksiz çalışmalarına ve kalite çizgisinden ödün vermemeye devam ediyor.

Ayrıca müşterilerine projeler ve taahhüt işlerindeki tasarruf noktalarını ve daha kaliteli yolları göstererek de birçok müşterisine yardımcı olmuştur ve olmaktadır. Bugün geldiği bu noktada birçok referansı olmuştur.Elektrik proje ve taahhüt, mekanik proje ve taahhüt, çelik proje ve taahhüt işlerinde irili ufaklı birçok işi kaliteli ve eksiksiz bir şekilde tamamlamıştır.

Bunlara ek olarak kendi bünyesinde tamamen profesyonel ve tecrübeli mühendisler bulundurmayı da ihmal etmemiştir.20 den fazla uzmanlık belgesi ve mmo tescilli mühendisleri ile birlikte çalışmayı bir davranış haline getirmiştir.Ayrıca bu mühendisleri sayesinde yıllardır kaliteli ve eksiksiz işlerini tamamlamayı başarmıştır.

Bundan sonraki yapacağı ve yapmakta olduğu tüm işlerde de aynı çizgiyi korumaya ve bu çizgide kalmayı çalışmaktadır.

Edinmiş olduğumuz deneyim; sizlerin ihtiyaçları çerçevesinde planlama yapıp, hem projenin uygulama aşamasında hem de devreye alındıktan sonra çalıştırılma aşamasında yüksek kalite ve tasarrufu sağlama konusunda yol göstericidir.

Saygılarımızla ...

Poraks mühendislik elektrik proje,elektrik taahhüt,elektrik tesisatı,mekanik proje,mekanik taahhüt,mekanik tesisat,çelik konstrüksiyon proje,çelik konstrüksiyon,hidrolik yük asansörü hizmetleri vermektedir.

Sosyal Medya