Çelik Konstrüksiyon Proje

Çelik Konstrüksiyon Nedir ?

Çelik yapılar depremlerin çok fazla görüldüğü alanlarda yaygın bir şekilde görülmektedirler.Genellikle depo , hangar , fabrika binaları , spor tesisleri , fabrikalar , spor tesisleri gibi yerlerde yaygınca kullanılmaktadırlar.Çelik yapılar beton gibi özellikleri olmadıklarından çok daha sağlam olabilmektedirler.

Çelik konstrüksiyon yapılar montaj ve imalatta işçilikden ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.Bunun dışında %100 dönüştürülebilinir olması ve sökülüp başka bir yerde kullanılmak için de ideal malzemelerdir.

Poraks mühendislik çelik konstrüksiyon sektöründe de birçok işi başarıyla yerine getirmiş ve ilklere de imzasını atmıştır.Yametaş firmasına yaptığı depo projeleri ve çelik depoya transparan cam projesi ile de ilk defa bir çelik depoya transparan cam uygulaması işine girmiş ve başarıyla gerçekleştirmiştir.Yametaş , Yılmaz kimya , Koçak gold eski generali binası gibi birçok işiyle de kendinden bolca söz ettirmiştir.

Poraks mühendislik elektrik proje,elektrik taahhüt,elektrik tesisatı,mekanik proje,mekanik taahhüt,mekanik tesisat,çelik konstrüksiyon proje,çelik konstrüksiyon,hidrolik yük asansörü hizmetleri vermektedir.

Sosyal Medya