Çelik Grubu

Günümüzde çok katlı ya da çok geniş alanları kaplayacak şekilde yapılar yapılmaktadır. Bu yapıların içerisinde insanların rahat bir şekilde hareket etmesi ve içerideki havanın tazeliğini koruması için yapılan projelere denir. Bu projeleri yapı sektöründe mekanik projeler arasında sayabiliriz.

Büyük AVM’ler, depolar, çok katlı rezidanslar için olmazsa olmaz projelerdendir. AVM içerisinde ki hava akışının hızlı bir şekilde olması gerekiyor, çünkü birçok yemek, oyun ya da insanların soluması gereken oksijen seviyeleri bu mekanik sistemler sayesinde düzenlenir. Ve bu şekilde rahatça Avm’lerin içerisinde dolaşabiliriz.

Büyük hacimli depolar için de gereklidir. Kolay bozulabilir malzemelerin saklanması hava akışının düzenlenmesiyle sağlanır. Daireler de klima sistemlerini de bu projelerin içerisine dâhil edilir. Değişken debili hava akışı, sabit debili hava akışı ve volume damper hava akışı olarak havalandırma projelerini sayabiliriz.

27 uzmanlık belgemizin içinde bulunan havalandırma belgemiz ile birlikte size en güvenilir sıhhi su tesisat projesi hizmetini vermeye hazırız.

Poraks mühendislik elektrik proje,elektrik taahhüt,elektrik tesisatı,mekanik proje,mekanik taahhüt,mekanik tesisat,çelik konstrüksiyon proje,çelik konstrüksiyon,hidrolik yük asansörü hizmetleri vermektedir.

Sosyal Medya