Sıhhi Tesisat Proje

Su hayatımızın her alanında kullandığımız insanın en temek ihtiyaçlarından birisidir. Sağlıklı bir şekilde suya erişmek ve kullanmak yapı sistemleri içerisinde önemli bir yer tutmaktadır.

Yapıların içerisine temiz suyun sağlıklı bir şekilde girmesi ve pis suyunda herhangi bir tıkanıklık olmadan dışarı atılması için hazırlanan sistemler için çizilen projelere, sıhhi tesisat projeleri denir.

Mimari proje çizildikten sonra hazırlanmalıdır. Yani ilk olarak mimari proje ele alınıp, iyice incelendikten sonra su girişinin nereden yapılacağı, nasıl aktarımların kullanılacağı ve pis suların en hızlı ve en uygun şekilde yapıdan nasıl çıkarılacağı mimari projenin içerisinde ki düzene bakılarak hazırlanmalıdır.

27 uzmanlık belgemizin içinde bulunan sıhhi tesisat belgemiz ile birlikte size en güvenilir sıhhi su tesisat projesi hizmetini vermeye hazırız.

Poraks mühendislik elektrik proje,elektrik taahhüt,elektrik tesisatı,mekanik proje,mekanik taahhüt,mekanik tesisat,çelik konstrüksiyon proje,çelik konstrüksiyon,hidrolik yük asansörü hizmetleri vermektedir.

Sosyal Medya